تهران- ایرنا- بیست و شش سالگی صد اثر صد هنرمند، قدیمی‌ترین رویداد تجسمی ایران به میزبانی گالری گلستان با ارائه آثاری از 184 هنرمند از چهار نسل معاصر هنر ایران، همراه خواهد شد.

لیلی گلستان، مترجم و گالری‌دار در گفت و گو با ایرنا در خصوص برپایی بیست و ششمین دوره صد اثر صد هنرمند بیان کرد: همانند سال‌های گذشته در کنار هنرمندان نامی ایران، آثار هنرمندان جوان نیز برای فروش روی دیوار می رود. در این دوره چند هنرمند فوق العاده کشف کردیم که پس از برگزاری نمایشگاه پیگیر آثار آنها خواهیم بود و به طور یقین برای این استعدادها نمایشگاه انفرادی برپا خواهیم کرد.
وی افزود: در این دوره هنرمندان شهرستانی حضور بسیار پررنگی دارند و در این میان اصفهانی‌ها گوی سبقت را از دیگران ربوده اند.
گلستان با اشاره به اینکه آثار 184 هنرمند با وسواس و دقت زیاد در این دوره از نمایشگاه برای فروش ارایه می شود، تصریح کرد: قیمت آثار معقول است و خوشبختانه امسال همه هنرمندان پیشنهاد من در مورد قیمت‌گذاری آثار را پذیرفته‌اند، هدف ما فروش و رفتن این آثار به خانه مردم است. بنابراین من فروش عالی را برای این دوره از رویداد پیش‌بینی می‌کنم.
بنابراین گزارش، در کنار آثار نقاشی، حدود 30 مجسمه نیز در صد اثر صد هنرمند ارایه می‌شود. همچنین آثاری از هنرمندان نامی ایران از جمله آثاری از بهمن محصص، فریده لاشایی، رضا مافی، محمد علی ترقی جاه، سیراک ملکونیان، هوشنگ پزشک نیا، محمد احصایی، ایرج زند، ابراهیم حقیقی، میشا شهبازیان،صادق تبریزی، بهمن نیکو، علی گلستانه، شهریار احمدی و دیگر ههنرمندان روی دیوار گالری گلستان قرار می گیرند.
بیست و ششمین دوره صد اثر صد هنرمند از دوازدهم تا سی‌ام مرداد ماه در گالری گلستان برپا خواهد شد.
منبع: ایرنا

این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیک فعالیت میکند.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط این سایت جهت استفاده در این سایت تولید میشوند. هرگونه سو استفاده از اطلاعات ، متن ها ، طرح ها ، عکس ها و ...

از این سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه سوء استفاده از مطالب این سایت را ندارد.